Měřicí technika

3D souřadnicové měřicí stroje

Souřadnicové měřicí stroje slouží ke komplexnímu měření součástí v nejrůznějších průmyslových oborech. Tato kategorie měřicí techniky obsahuje jak manuální souřadnicové měřicí stroje, k jejichž obsluze je potřeba pracovník, který měření provádí, tak plně CNC řízené měřicí stroje, u kterých není přítomnost pracovníka při měření nezbytně nutná.

Plně CNC řízené měřicí stroje DeMeet umožňují měření dílců dvěma měřicími metodami opticky nebo dotekově. Pro výrobu těchto strojů jsou použity nejkvalitnější komponenty známých světových firem. Například pro optické snímání je použita barevná CCD kamera SONY, dodávané objektivy jsou od firmy NIKON nebo na vyžádání od firmy LEICA. Pro dotykové snímání jsou použity snímací sondy firmy RENISHAW. Jednoduchost programování i vlastního měření, vysoká přesnost a spolehlivost patří k hlavním devizám těchto strojů.

Měřicí stroje DeMeet naleznou uplatnění všude tam, kde je třeba přesné a uživatelsky přívětivé měření a to v celé řadě průmyslových odvětví, v laboratořích i technických školách. Pomůžeme Vám s tvorbou programů pro měření konkrétních dílů. Pro školy navrhneme optimální postupy tak, aby studenti měli povědomí o optickém i dotykovém měření a aby se prakticky mohli naučit ovládat profesionální měřicí stroj.

Kontaktujte nás pro předvedení měřicího stroje u Vás.

Nabízíme možnost využít leasing nebo úvěr. Informujte se u našich obchodníků.
Ve spolupráci s ČSOB Leasing, a.s. je možné dohodnout financování při pořizování 3D měřicího stroje. Informujte se u našich obchodníků na možnost finančního leasingu, nebo zákaznického úvěru. Základní informace o finančních službách naleznete zde.

DeMeet-220