Markpoint

MP Compact4 MarkII a MP Compact4 Mobile MarkII

MP Compact4 MarkII a MP Compact4 Mobile MarkII

průmyslová mobilní na průmyslové nakladače Compact4 Mobile kancelářská termo tisk 203 DPI 300 DPI
Termo tisk. Rychlost 125 mm/s. Rozlišení 203 (300) dpi, šířka 104 mm.

MP Nova4

MP Nova4

průmyslová kancelářská termo tisk termotransferový tisk 203 DPI 300 DPI
Termo a termotransfer tisk. Rychlost až 250 mm/s. Rozlišení 203 (300) dpi, šířka 104 mm.

MP Nova6

MP Nova6

průmyslová kancelářská termo tisk termotransferový tisk 203 DPI šířka tisku až 168 mm
Termo a termotransfer tisk. Rychlost 200 mm/s. Rozlišení 203 dpi, šířka 168 mm.


Staré modely

Již nevyráběné modely tiskáren, které výrobce podporuje dodávkami náhradních dílů.


Naši zákazníci chtějí jen to nejlepší a Markpoint dělá maximum pro to, aby bylo možné jim to nejlepší nabídnout. Otisk palce na logu Markpoint symbolizuje filozofii firmy - víru v unikátnost každého jedince.
Švédská firma Markpoint je jedním z předních světových výrobců zařízení pro označování a potisk v logistických systémech.
První výrobní závod firmy Markpoint byl založen v roce 1986. Nyní sestává skupina Markpoint ze čtyř výrobních závodů a mateřského podniku ve Švédsku.
Všechny výrobky Markpoint, stolní, mobilní a průmyslové termo tiskárny, tiskové a aplikátorové systémy, systémy ink-jet a integrované PC značkovací systémy jsou vyvíjeny a vyráběny ve Švédsku.
V moderním průmyslovém prostředí se stává potřeba integrace všech označovacích systémů standardem. Z toho důvodu vyvinul Markpoint kompletní systém, který přináší uživateli kompletní řešení.
Díky systému Print manager firmy Markpoint je možné propojit všechna označovací zařízení do sítě, přistupovat do zákaznické databáze, řídit tisk a verifikovat tištěné informace během výroby. Současně lze získávat data pro zpracování protokolů a statistických výstupů.
Markpoint je dodavatelem termo a termotransferových tiskáren. Všechny tiskárny Markpoint vynikají vysokou kvalitou, robustností, a atraktivním designem. Jejich spolehlivost a množství funkcí činí tiskárny Markpoint přirozenou volbou pro většinu stolních, průmyslových a mobilních aplikací. Výsledkem práce je kvalitní tiskový výstup s rozlišením 200 dpi a rychlostí tisku 150 mm/s.
Základem všech tiskárem Markpoint je modulární koncepce. Ta umožňuje snadnou výměnu většiny dílů což má za následek zvýšení spolehlivosti tiskáren v provozu. Uživateli to přináší větší flexibilitu a rychlý levný servis.
Tiskárny řady MP mohou být provozovány také jako samostatně stojící ("stand alone") jednotky bez nutnosti trvalého připojení k PC. Všechny typy používaných etiket jsou uloženy v paměti tiskárny, odkud je obsluha zařízení, např. balící linky, může pouze pomocí klávesnice snadno vyvolat při změně typu výrobku. Stejně snadno lze provádět úpravy etiket bezprostředně přímo na pracovišti.
Potiskovat lze samolepící etikety, textilní etikety a visačky o rozměrech od 40x10 mm do formátu A5 a nejnověji i A3!
Tiskárny jsou využívány i v aplikačních systémech Markpoint pro automatickou aplikaci samolepících etiket v prostředí průmyslových provozů - výrobních a balících linek, expedičních skladů, apod.