Čárový kód a identifikace

Pokladní tiskárny CITIZEN

CITIZEN CT-S251

Stylová termo tiskárna se šíří tisku 58 mm (2"). K dispozici v líbivém designu v černé a bílé barvě.
Ideální pro menší účtenky nebo vyvolávací systémy.

Připojení pomocí USB, Ethernet; volitelně Bluetooth nebo WiFi. MPOS ready. Rychlost tisku 300 mm/s.

CITIZEN CT-E351

Rozměrově úsporné řešení tisku až 80mm účtenek do vašeho provozu. K dispozici v bílé nebo černé barvě - dle designu vaší prodejny. Přední výstup vytištěných účtenek a dokladů.

Připojení pomocí USB, Ethernet nebo Serial. MPOS ready. Rychlost tisku 250 mm/s.

CITIZEN CT-E651

Rychlá tiskárna pro tisk 80mm účtenek rychlostí až 300 mm/s. Provedení v černé a bílé barvě, tiskárna může být umístěna přímo vedle pokladní zásuvky - konstrukčně má shodnou výšku. Odolný mechanismus s velkou výdrží.

Připojení pomocí USB, Ethernet nebo Serial; volitelně Bluetooth nebo WiFi.

CITIZEN CT-S2000

Tiskárna s konstrukcí odolnou proti náhodnému potřísnění nebo polití tekutinou. Tisk na účtenky o šíři max. 82,5 mm; rychlostí až 220 mm/s. Velký zásobník na role termopapíru - vnější průměr rolí až 102 mm. Vnější kryt tiskárny k dispozici v barvách: černá, bílá nebo tmavě šedá.

Připojení pomocí USB. volitelně Ethernet, Parallel nebo Serial.

CITIZEN CT-S751

Jedna z nejrychlejších pokladních tiskáren na trhu. Tiskne účtenky 80mm široké rychlostí až 350 mm/s!! Velmi kompaktní konstrukce s možností montáže pod desku stolu. Tiskárna je vybavena možností napájení externích zařízení přes rozhraní USB (například tablety s pokladním systémem). K dispozici v černé a bílé barvě.

Připojení pomocí USB; volitelně Ethernet nebo Serial; volitelně Bluetooth nebo WiFi.

CITIZEN CT-S4500

Tiskárna vhodná do půjčoven vozidel, která umožňuje náhradu stávající laserové A4 tiskárny pomocí chytrého ovladače, který komprimuje tisková data na šíři papíru 112 mm. Rychlost tisku až 200 mm/s při rozlišení 203 dpi. Vybavena možností napájení externích zařízení přes rozhraní USB (například tablety s pokladním systémem). K dispozici i varianta s detekcí samolepicích etiket na roli (senzor mezery a černé značky).

Připojení pomocí USB; volitelně Ethernet nebo Serial; volitelně Bluetooth nebo WiFi.