Čárový kód a identifikace

Tisk etiket a štítků

Z mobilních modulů

Z mobilních modulů

Mobilní zpracování tisku z dataterminálu nebo jiných externích zařízení.

Z programu v PC

Z programu v PC

Vlastní tisk a příprava etiket u Vás na PC.

Zakázkově

Zakázkově

Na zakázku připravíme a vytiskneme etikety podle Vašeho požadavku.

Paletové etikety

Paletové etikety

s čárovým kódem UCC/EAN 128


Tisk etiket lze realizovat na termotransferových nebo termo tiskárnách, které jsou k tomuto účelu určené, případně na laserových nebo inkoustových tiskárnách. Termotranferová tiskárna (TTR tiskárna) vytvoří kvalitní potisk prostřednitvím termotransferové pásky (TTR pásky). Takový potisk je trvanlivý a podle provedení TTR pásky může být odolný proti otěru, proti působení vnějších vlivů, případně proti působení některých chemikálií. Použití takto potištěných etiket je např. na označení zboží, označení hmotného majetku, skladových pozic, výrobních štítků apod.

Technologie termo tisku (tisk bez TTR pásky na termocitlivé etikety) se využívá pro označení zboží rychlé spotřeby, zejména v potravinářství. Trvanlivost termo tisku je závislá na okolní teplotě.

TTR tisk i termo tisk se provádí především na etikety a štítky v rolích, což umožňuje obsluze snažší manipulaci s potištěnými médii než v případě potisku na etikety v arších v případě potisku v laserových nebo inkoustových tiskárnách. Etikety v rolích se mohou po vytištění navíjet prostřednictvím navíječů etiket a následně aplikovat prostřednictvím ručních aplikátorů etiket. Pro průmyslové aplikace se využívá potenciálu průmyslových tiskáren.

Etiketa nebo štítek zpravidla obsahuje data potřebná pro danou aplikaci - např. čárové kódy, texty, grafiku.