Markpoint Staré modely

Již nevyráběné modely tiskáren Markpoint, které výrobce podporuje dodávkami náhradních dílů.


MP Nova8

Původní stránka MP Nova8.


MP Compact4 (Mobile)

Tiskárna MP Compact4 (Mobile) je nahrazena novým modelem MP Compact4 (Mobile) MarkII.


MP104/MP160 mobile

Tiskárny Markpoint jsou dodávány v provedení pro termo i termotransferový tisk, jako stacionární a mobilní jednotky a také v provedení Dual pro potisk dvou stejných etiket ze dvou rolí současně.
Mobilní tiskárna MP104 se již stala spolehlivým prvkem velkého logistického systému v Evropě. To je jeden z důvodů pro rozšíření této úspěšné koncepce na model MP160.

Modelová řada nahrazena řadou MP Nova.


MP104/MP160

Tiskárny řady MP tvoří základ všech aplikátorových systémů. Řadu tvoří modely MP104 a MP160. Číslo typového označení vyjadřuje maximální možnou šířku tisku (šířka etikety může být ještě o cca 20mm větší). Pro všechny tiskárny platí obdobná specifikace jako pro aplikátorové systémy: robustní konstrukce zaručuje vysokou spolehlivost a dlouhou střední dobu mezi opravami. Tiskárny tisknou text, včetně CP 852 - české znaky, tisknou grafiku a samozřejmě čárový kód včetně EAN 8, EAN 13, EAN 128, ITF 14 a PDF 417. Tiskárny mohou být volitelně vybaveny tiskovým senzorem, ručním aplikátorem etiket, diagnostikou stavu tiskové hlavy a především externím ovládacím terminálem, který umožňuje provoz tiskárny v režimu off-line, tzn. bez trvalého připojení k PC. Pomocí terminálu může obsluha výrobní linky vybrat některou z etiket uložených v paměti tiskárny, zadat počet etiket k tisku, nebo nastavit databázi výrobků pro tisk. Velmi jednoduše lze přímo na místě vytvořit zcela nový návrh etikety, včetně databázových a systémových proměnných. Díky vestavěnému reálnému času lze v etiketách využívat automatického tisku data výroby a data trvanlivosti v různých formátech.

Samostatné "standalone" tiskárny této řady byly nahrazeny řadami MP Nova4 a MP Nova6.
Tiskové mechanismy se nadále používají v systémech s automatickou aplikací etiket.


MP104 Compact

MP104 Compact je vybaven mnoha novými možnostmi zejména v oblasti komunikace - dva sériové porty, volitelně interface USB, Centronics/ECP a Ethernet TCP/IP usnadňující připojení tiskárny k sítím, včetně Internetu.
Tiskárna MP104 Compact může být použita v mnoha aplikacích v průmyslu, přepravě a nyní také ve zdravotnictví. Vzhledem k parametrům může být vynikající volbou pro lékárny a nemocnice, ale stejně dobře může tvořit důležitou část logistického systému v distribučních firmách, přepravních centrech, třídících terminálech a jiných průmyslových aplikacích.

Model MP104 Compact byl nahrazen tiskárnou MP Compact4.


MP100

Více.


MP300

Více.


MP600

Více.


MP1000

Více.


MP2000

Více.


MP3000

Více.


MP6000

Více.